PRVA HNL - 19. KOLO

Zagrebu i Šibeniku pripao po bod

25.02.2011 u 20:16

I u drugoj utakmici 19. kola Prve HNL nije bilo pogodaka. U Kranjčevićevoj su Zagreb i Šibenik odigrali 1:1

Pred oko 200 gledatelja 'pjesnici' i gosti sa Šubićevca su zabili dva pogotka. Svaki je pao sa jedne strane, a 1:1 je možda i najrealniji rezultat.

Pogodak za Zagreb u sedmoj minuti postigao je Ivan Krstanović, a u 72. minuti odbijenu loptu od vratnice u prazan gol pospremio je Šibenikov igrač Dražen Jelić. U 83. minuti drugi žuti karton dobio je Zeni Husmani, no 'pjesnici' do kraja nisu iskoristili brojčanu nadmoć.

Prvi put u bijelom dresu zaigrale su i tri prinove iz zimskog prijelaznog roka (Celiščak, Rendulić i Chiavarini). Najslabiji dojam ostavio je Franco Chiavarini, argentinski napadač pristigao iz Italije.

Prvo poluvrijeme odgledali su glavni tajnik HNS-a Zorislav Srebrić i Dinamov sportski direktor Zoran Mamić kojeg je sigurno zanimalo stanje Mehmeda Alispahića. Šibenikov nogometaš očito je već 'glavom' u Dinamu.

U prvoj odigranoj utakmici 19. kola Lokomotiva i Osijek su igrali 0:0