Sprusi dobili Milan, Valencia i Schalke remizirali

• Autor: tportal.hr
  • 16.2.2011 8:18:17
  • 15.2.2011 20:18:03

Nakon zimskog 'sna' nastavlja se najelitnije klupsko nogometno natjecanje Liga prvaka prvim utakmicama osmine finala. U utorak u prijestolnici mode gostuje Tottenham naših Modrića, Kranjčara, Ćorluke i Pletikose protiv Milana, dok Valencija dočekuje Schalke

Milan - Tottenham 0:1
90+4 škaricama Ibrahimović pogađa gol, ali sudac ga poništava zbog prekrašaja Ibrahimovića
90+4 Robinho puca sa par metara ali jedan od Tottenhamovih braniča je spriječio gol
90+2 igrati će se četiri minute sudačke nadoknade
90' Milan je sve bliže porazu, jednostavno nemaju ideju kako probiti obranu Tottenhama
80' gol za Tottenham. Lennon je probio domaću obranu uposlio samog Croucha koji postiže pogodak

70' Modrić je ubacio u kazneni prostor Milana gdje je najviši u skoku bio Crouch, ali slabo puca
68' igra se dosta oštro, no i dalje nema promjene rezultata
62' umjesto Van der Vaarta ušao je Luka Modrić

Valencia - Schalke 1:1
60' izjednačenje na Mestalli, pogodak za Schalke postigao je veliki Raul.

60' zaoštrila se igra u Milanu. Pato je s dva metra gađao, a Gomes briljantno obranio
55' vrlo oštar start Flaminija na Ćorluki koji je iznesen s terena i umjesto njega u igru je ušao Woodgate
50' najveća prilika Milana. Yepes je glavom s pet metara oštro tukao, a Gomes krajnjim naporom brani
48' lukavo iz daljine je pokušao Van der Vaart, ali pored gola
46' započelo je drugo poluvrijeme
Inter - Tottenham

45' praktički ništa nismo vidjeli od Tottenhama i Milana u prvom dijelu. Ostaje nada da će drugo poluvrijeme biti uzbudljivije
28' najviše problema obrani Tottenhama zadaje Ibrahimović koji je u par navrata srušen u kaznenom prostoru, ali sudac nije svirao jedanaesterac
27' Milan je u zadnjih par minuta preuzeo inicijativu na terenu
18' ozlijedio se golman Abbiati, pa ga mora zamijeniti Amelia

Valencia - Schalke 1:0
17' nakon odličnog ubačaja Soldado iz blizine glavom matira golmana Neuera

10' u ovim uvodnim trenucima Tottenham je ipak malo agilniji od domaćina
5' prvi udarac na utakmici uputio je Crouch, ali je Abbiati lako obranio
5' prošlo je pet minuta, no zasad nema uzbuđenja na terenima
1' krenule su utakmice u Milanu, odnosno Valenciji

Momčad Tottenhama vraća u Milano. Već su u ovoj sezoni igrali u glavnom gradu Lombardije, ali protiv Intera u skupini. Najprije su na San Siru poraženi 4:3 da bi na svom stadionu razbili 'crno-plave' s 3:1. Sada je na redu Milan kojeg predvodi Zlatan Ibrahimović, a i ovog puta ulog je nešto veći. Iako je posljednjih tjedana Niko Kranjčar briljirao na terenu, trener Redknapp mu i dalje ne vjeruje pa je tako od cijele hrvatske kolonije u 'spursima' priliku da zaigra od prve minute dobio tek Ćorluka. Modrić i Kranjčar su na klupi, dok Pletikosa nije ni na klupi

U drugoj utakmici večeri Valencija dočekuje Schalke, a bit će to povratak velikog Raula u domovinu, ali u 'krivom' dresu. Utakmice započinju u 20.45 sati, a tekstualni prijenos pratite na tportalu.