Hajduk pobijedio ukrajinski Obolon

• Autor: A.D.
  • 1.2.2011 18:56:38
  • 1.2.2011 16:21:03

U drugoj pripremnoj utakmici u Antaliji, Hajdukovi strijelci su se raspucali i osigurali pobjedu protiv ukrajinskog Obolona 3:2

Dugo je Hajduk lomio otpor slabašne ukrajinske momčadi Obolon iz Kijeva, tek pod kraj susreta Ahmad Sharbini postavio je konačnih 3:2 za 'bile'. Vučević je i ovoga puta dao prigodu gotovo svim igračima koje je poveo na pripreme, a zabili su Ante Vukušić i braća Sharbini po jedan gol.

Prvi gol pao je već u šestoj minuti, Trebotić je oduzeo jednu loptu na sredini terena, proigrao Vukušića, koji je nesebično dodao strijelcu Anasu Sharbiniju. Sedam minuta kasnije Obolon je izjednačio iz slobodnog udarca, a na poluvrijeme se otišlo s prednošću splitske momčadi 2:1. Zabio je Vukušić nakon što mu je Anas uzvratio asistencijom.

U drugom poluvremenu Vučević je uveo rezervnu postavu, inicijativu je preuzeo Obolon i izjednačio u 60. minuti. Konačan rezultat postavio je Ahmad Sharbini koji je s vrha kaznenog prostora pogodio za 3:2. Zabio je Ahmad i u 90. minuti, ali su suci poništili njegov gol zbog zaleđa.