OSASUNA SLAVI

Real poražen, Barca daleko pobjegla

30.01.2011 u 21:49

Nogometaši Real Madrida doživjeli su šokantan poraz kod Osasune (0:1) u 21. kolu španjolske Primere, te su im šanse da dostignu Barcelonu svedene na minimum

Loše predstave Reala na gostovanjima nastavile su se i u Osasuni, gdje su hrabri i borbeni domaćini slavili pogotkom Camunasa u 62. minuti. Realovu treneru Jose Mourinhu to je tek drugi poraz u prvenstvu nakon onog čuvenog na Nou Campu (5:0), pa sada za vodećom Barcelonom zaostaje ogromnih sedam bodova. Katalonci su još i u sjajnoj seriji od 15. pobjeda zaredom.

U drugoj utakmici večeri Athletic Bilbao je slavio u gostima kod Atletico Madrida s 2:0. U 39. minuti Atletico je ostao bez isključenoga Luisa Peree, a minutu kasnije Fernando Llorente je promašio kazneni udarac.Pobjedu je Baskima donio Gaizka Toquero (45+1,64), dok bi ovaj potaz mogao značiti i otkaz treneru Atletica Quique Sanchez Floresu.