SJAJNI KATALONCI

Barcelona golijadom pobjegla Realu

17.01.2011 u 08:03

U susretu 19. kola španjolskog nogometnog prvenstva Barcelona je pobijedila Malagu 4:1 i povećala prednost pred Real Madridom na četiri boda

Katalonski ponos i dalje gazi. Sada je nastradala Malaga. Na Nou Campu golove za domaćina postigli su Iniesta (8), Villa (18, 74) i Pedro (36), dok je strijelac za goste bio Duda (68).

Trijumf dobiva još više na vrijednosti, jer je Real iznenađujuće remizirao na gostovanju kod 'fenjeraša' Almerije 1:1. Domaćin je poveo golom Leonarda Ulloe u 60. minuti, a 'kraljevski klub' je od potpune blažame spasio Esteban Granero izjednačivši u 77. minuti utakmice.

Valencia je pobijedila Deportivo 2:0, a golove za 'šišmiše' postigli su Jeremy Mathieu (78) i Pablo (90+3).

Barcelona na ljestvici vodi sa 52 bodova, četiri više od Reala. Na trećem mjestu je Villarreal sa 39 bodova, a Valencia je četvrta sa 37 bodova. Almeria je zadnja sa 14 bodova.