Sudac završio utakmicu 10 minuta ranije

• Autor: D.K.
  • 19.10.2010 14:58:05
  • 19.10.2010 13:11:14

Nesvakidašnji događaj zbio se u poljskoj ligi na utakmici između Korone i Belachatowa kada je sudac potpuno zaboravio na vrijeme pa je odsvirao kraj već u 80. minuti. Nakon protesta shvatio je što je napravio te se utakmica nastavila

Na Svjetskom prvenstvu 2006. godine hrvatski reprezentativac Josip Šimunić dobio je čak tri žuta kartona, jer je sudac zaboravio zbrajati koliko ih je podijelio. I dok je ta situacija dosta dugo bila predmet sprdnje, u Poljskoj se dogodila nova bizarnost.

U utakmici nacionalnog prvenstva između domaće Korone i Belchatowa pri vodstvu domaćina 3:1 u 80. minuti sudac je odsvirao kraj. Čovjek je jednostavno zaboravio na vrijeme. U nadi da bi se zbog neregularnosti utakmica mogla ponovno odigrati gostujući trener Bartoszek je tjerao svoje igrače u svlačionicu, no sučevi pomoćnici su primijetili grešku, vratili igrače Belchatowa na teren te je utakmica ipak regularno završena.