Rukometni skandal! Kopljar poput Suareza ugrizao suparnika

16.10.2014 u 12:57

Novi 'kanibalizam' na sportskim terenima, a glavni akter cijele priče je hrvatski rukometni reprezentativac Marko Kopljar

I dok nogometni svijet s nestrpljenjem iščekuje povratak najpoznatijeg 'kanibala' Luisa Suareza, koji je svog suparnika ugrizao još za vrijeme SP-a u Brazilu, identičan ispad imao je Marko Kopljar, hrvatski rukometaš koji brani boje PSG-a.

On je u utakmici šestog kola, a u kojem im je protivnik bio Chambery, za rame ugrizao pivota domaćina Benjamina Gillea, brata još jedne francuske rukometne legende, Bertranda Gillea. Iako se iz snimke ugriz ne vidi posve jasno, reakcija Gillea te dizanje rukava i guranje Kopljara jasno sugeriraju da je 'nečega' - bilo.

PSG je na kraju izgubio utakmicu 32:33, dijelom možda i zbog toga što je Kopljar u 8. minuti drugog poluvremena dobio crveni karton te morao napustiti parket. Naime do tog trenutka PSG je vodio 24:16, a nakon toga se rezultat posve preokrenuo u korist domaćina.