Za vrijeme napada vezao tenisicu

• Autor: D. S.
  • 7.12.2009 12:33:15
  • 7.12.2009 11:16:15

Jarrett Jack nije samo dobar košarkaš, nego i sjajan zabavljač. Pokazao je to za vrijeme utakmice svog Toronta u gostima kod Chicago Bullsa. Njegov potez od prije dva dana još se prepričava

Chicago Bullsi teško su poraženi od Toronto Raptorsa (110:78), no najveći dio slave uzeo je gostujući igrač. Jarrett Jack napravio je potez dana, a možda i dosadašnjeg dijela sezone. On je u trećoj četvrtini utakmice dobio loptu, stao i sagnuo se da si zaveže tenisicu. Nije tražio minutu odmora, a svi su u čudu gledali kako u miru 'slaže' vezice. Publika je umirala od smijeha, a ni jedan suparnički igrač nije pokušao 'ukrasti' loptu zabavljaču Jacku.

Gostujući košarkaš tako je priuštio barem malo veselja domaćim navijačima koji su bili vidno razočarani pristupom i igrom svojih ljubimaca.