NBA LIGA

Još jedno sjajno izdanje Bojana Bogdanovića u pobjedi Netsa

08.12.2016 u 08:59

Košarkaši Brooklyna su u noći sa srijede na četvrtak na svom parketu svladali Denver sa 116:111, a hrvatski reprezentativac Bojan Bogdanović je u šestu ovosezonsku pobjedu Netsa ugradio 19 koševa, uz šut 8-11, jedan skok i tri asistencije.

Treba reći kako je najbolji hrvatski košarkaš Bogdanović 12.7 sekundi prije kraja utakmice mirno ubacio slobodna bacanja koja su Netsima praktički osigurala pobjedu.

Drugi NBA klubovi za koje igraju hrvatski košarkaši nisu imali upjeha. Boston je s uvjerljivih 117-87 slavio na gostovanju u Orlandu. Mario Hezonja je za četiri minute u igri postigao dva koša, a Damjan Rudež je uz istu minutažu ostao bez ubačaja i imao jedan skok.

LA Lakersi su teško poraženi na gostovanju u Houstonu. Domaći Rocketsi slavili su sa 134-95. U momčadi Lakersa zaigrao je mladi centar Ivica Zubac te za pet minuta uspio ubaciti dva koša.

Phoenix je na domaćem terenu poražen od Indiana Pacersa sa 94-109, a Dragan Bender je za Sunse odigrao 10 minuta, ostao bez ubačaja, ali je imao tri skoka i jednu osvojenu loptu.

12. New Orleans 22 7 15
13. Minnesota 21 6 15