Drugi poraz Denvera, Boston opet pobjeđuje

• Autor: D. S. /Hina
  • 8.11.2009 12:46:06
  • 8.11.2009 12:10:55

Na NBA parketima odigrano je sedam utakmica, a pobjede su upisali Milwaukee, Atlanta, Boston, Chicago, Dallas, Sacramento i Los Angeles Clippersi

Milwauke Bucksi stigli su do treće pobjede sezone. New York Knicksi su razbijeni bili već nakon dvije četvrtine, kada je rezultat na semaforu glasio nevjerojatnih 66:35, a na kraju je završilo 102:87. Kod domaćina najbolji su bili Andrew Bogut (22 koša i 8 skokova) i Jodie Meeks (19 koševa), dok je Roko Ukić u tri minute ubacio tri koša i imao asist. U redovima 'knicksa' najefikasniji su bili David Lee (18 koševa) i Toney Douglas (16 koševa).

Boston se vratio na pobjedničke staze nakon gostujućeg trijumfa protiv New Jerseyja 86:78. Bila je to njihova sedam pobjeda u osam utakmica. Za pobjednike Paul Pierce ubacio je 16 koševa (sedam asistencija) kao i Rajon Rondo koji je imao pet ukradenih lopti. Za 'netse' koji su još bez slavlja u ligi Brook Lopez je ubacio 23 koša, a Rafer Alston 20 (sedam asistencija).

Nakon sjajnog starta 5-0, Denver je upisao drugi poraz u nizu. Sada je mjeru 'nuggetsima' uzela Atlanta koja je slavila 125:100 te je tako stigla do omjera 5-2. U Atlanti su se najviše istaknuli Jamal Crawford (25 koševa), Josh Smith (22 koša, 9 skokova, 7 asistencija i 6 blokada), Joe Johnson (22 koša), Marvin Williams (14 koševa) i Al Horford (11 koševa i 12 skokova). Denever su predvodili Carmelo Anthony (30 koševa) i Chauncey Billups (27 koševa i 7 asistencija).