NBA

Rookie odveo Buckse do pobjede protiv Pistonsa

01.11.2009 u 10:50

Rookie Brandon Jennings u subotu je Milwaukeeju priuštio Noć vještica iz snova zabivši 24 pogodaka, od kojih devet u trećoj četvrtini, za pobjedu Bucksa nad Detroit Pistonsima 96:85

Jennings je zadivio domaću publiku u svom ubacivši devet pogodaka u trećoj četvrtini kako bi Bucksi izbrisali zaostatak od 49:38 s poluvremena i zabilježili prvu pobjedu u ovoj sezoni. Uz 24 pogotka, Jennings je imao devet asistencija i devet skokova.

Nakon što je zakucao za izjednačenje Milwaukeeja na 55:55 u petoj minuti treće četvrtine, 20-godišnjak je imao još jedno zakucavanje 30 sekundi kasnije. Poslije toga je imao jedno polaganje i onda tricu za vodstvo Bucksa od 62:55 koje nisu prepustili do kraja utakmice.

Hakim Warrick je pridonio sa 21 košem, dok je Michael Redd ubacio devet pogodaka prije nego što je izašao u drugom poluvremenu zbog bolova u koljenu.