TANKI ŽIVCI

Incident u NBA ligi; pale su teške riječi!

25.02.2015 u 07:06

Dallas Mavericksi su protiv Toronto Raptorsa upisali svoju 39. pobjedu u regularnom dijelu sezone (99:92), ali javnost se zabavlja verbalnim sukobom koji se dogodio u pobjedničkoj momčadi za vrijeme utakmice

Iako se u superjakoj Zapadnoj konferenciji Dallas čvrsto drži u skupini klubova koji će vidjeti doigravanje, nije sve idealno u teksaškoj družini.

Incident se dogodio u utakmici protiv Raptorsa u trećoj četvrtini kod vodstva gostiju 53:62, kada je trener Mavericksa Rick Carlisle pozvao minutu odmora te se verbalno sukobio s Rajonom Rondom.

Ni igrač nije ostao dužan pa su izmijenili nekoliko teških riječi, a epilog svega je to da Rondo više nije ulazio u igru, no Dallas je i bez njega napravio preokret te slavio.

'Rondo više nije igrao jer sam ja trener i u tome sam trenutku tako odlučio. Drugi su se igrači iskazali i pobijedili smo', nije želio od toga praviti problem trener Carlisle.

Rondo je do tada zabio četiri koša i imao četiri asistencije u 18 minuta na parketu, a prvi strijelac domaćina bio je Monta Ellis s 20 ubačaja dok je Dirk Nowitzki (devet skokova) dodao 18. U redovima Toronta najbolji je bio DeMar DeRozan s 18 koševa.

14. L.A. Lakers 55 14 41
15. Minnesota 55 12 43