NBA

Lakersi uvjerljivi protiv Wizardsa

15.12.2010 u 10:52

Aktualni NBA prvaci, košarkaši Los Angeles Lakersa uvjerljivo su sa 103:89 kao gosti svladali Washington Wizardse

Nakon tri četvrtine Lakersi su imali prednost od 22 poena (92:70), pa su u završnici priliku za igru dobili igrači s klupe. Kobe Bryant je sa 24 koša predvodio pobjednike, dok je Nick Young ubacio 21 pogodak za Wizardse.

U najzanimljivijoj utakmici večeri Denver Nuggetsi svladali su Orlando Magic sa 111:94. Sve do šest minuta prije kraja susret je bio izjednačen, rezultat je glasio 92:91 u korist domaćina, ali Nuggetsi su u završnici ostvarili seriju 19:3 i stigli do visoke pobjede. Carmelo Anthony ubacio je 35 poena uz 11 skokova za pobjednike, a poslije utakmice najviše je vremena proveo odgovarajući na pitanja je li ovo bila njegova posljednja utakmica u dresu Denvera s obzirom na glasine da će biti razmijenjen u New Jersey. Anthony je odbacio ta nagađanja jednako kao i generalni manager kluba Masai Ujiri. Najbolji u sastavu Magica bio je J.J. Redick sa 29 koševa.