BITI ILI NE BITI

Pratite uživo borbu Hrvatske za polufinale

28.01.2010 u 19:42

Hrvatska rukometna reprezentacija igra svoju šestu utakmicu na Europskom prvenstvu u Austriji. Suparnici Červarovih izabranika su Danci, stari znalci s kojima smo se na velikim natjecanjima susreli već deset puta.

Hrvatska za prolaz u polufinale ne smije izgubiti dok Danskoj odgovara samo pobjeda, a ne i neodlučeno. Jedna od ove dvije reprezentacije neće ući u borbu za medalje. Na posljednjem Europskom prvenstvu 2008. baš je Danska u finalu svladala Hrvatsku i tako joj uskratila jedino zlato koje joj nedostaje u kolekciji.

60' - 27:23 - Balić za Duvnjaka. Kraj

58'- 26:23 - Buntić, pa Sorgeraand

56' - 25:22 - prvo Balić pa Hansen

55' - 24:21
- Lacković je nadmudrio dansku obranu

54' - 23:21 - Brza kontra Mogensena

53' - 23:20 - Hansen je ušao u seriju

52' - 23:19 - Buntić je prošao

52' - 22:19 - na Hansena nitko nije izašao, a on to koristi

50' - 22:18 - Sondergaard s vanjskih pozicija

49' - 22:17 - Štrlek je prošao kroz sredinu

48' - 21:17 - dva gola Lindberga, imamo dva igrača manje

45' - 21:15 - Još jedan gol Buntića nakon asistencije Duvnjaka

44' - 20:15 - Buntić s devet metara iznenada, Alilović izluđuje Dance, 14 obrana

40' - 19:15 - Hansen

40' - 19:14 Štrlek nakon asistencije Balića

39' - 18:14 - Mogensen je brzo uzvratio

38' - 18:13 - Kakav gol Buntića s deset metara

37' - 17:13 - Čupić sa sedam metara

33' - 16:13 - asistencija Balića, gol Buntića, ali i isključenje Nielsena

33' -15:13 brzo je uzvratio Knudsen

32' - 15:12 - Balić

32' -14:12 - Hansen je otvorio poluvrijeme

30' - 14:11 kraj poluvremena

29' - 14:10 - Lindberg s krila

28' - 14:9 - Asistencija Balića za Buntića, u anstavku Alilović je sedmom obranom izludio danska krila

26' - 13:9 - Čupić iz sedmerca, isključnnje Hansena prije toga radi prekršaja na Duvnjaku u kontri

25' - 12:9 - s igračem manje bomba Duvnjaka

23' - 11:9 - Balić i Duvnjak su kombinirali za naše najveće vodstvo, isključen je Vori

21' - 10:9 - Težal lob Vorija, Jorgensen isključen, u nastavku i Štrlek

20' - 9:9 - Danci uzvraćaju preko Knudsena

20' - 9:8 - Balić za Vorija

19' - 8:8 - Sondergaard upućuje udarac iz očaja i pogađa

18' - 8:7 - Balić za Duvnjaka koji probija i zabija

17' - 7:7 - Lažna finta Buntića za novo izjednačenje, Danci u napadu gube loptu, a Hansen zarađuje isključenje

16' - 6:7 - Mogensen kroz blok i Alilovića

14' - 6:6 - Balić je prošao jedan na jedan

13' - Christiansen je sa sedam metara pogodio stativu

11' - Eggertu je sedmerac skinuo Alilović

10' - 5:6 - Drugi gol Valčića

9' - 4:6 - Izgubili smo loptu, a Danci su pogodili naš gol na kojem nije bilo nikoga pošto je Balić bio u igri umjesto vratara

9' - 4:5 - Neobranjiv udarac izvana K. Nielsena

8' - 4:4 - Knudsen zabija, a Gojun dobiva isključenje

7' - 4:3 - Čupić je iskoristio i drugi sedmerac za prvo vodstvo Hrvatske

6' - 3:3 - Solo prodor Valčića za novo izjednačenje

5' - 2:3 - Čupić je zabio sedmerac, a Knudsen je isključen zbog prigovora

4' - 1:3 - Spellerberg je preskočio naš blok

2' - 1:2 - Knudsen se najbolje snašao u gužvi

2' - 1:1 - Sjajna asistencija Balića za Vorija koji ne griješi s linije šest metara

2' -0:1 Eggert je iz sedmerca zabio prvi gol na utakmici