TRIGLAV-LIGA

'Žapci' 140 sekundi prije kraja imali remi protiv Partizana, ali...

10.01.2015 u 19:58

U derbiju 11. kola regionalne vaterpolske lige u subotu je beogradski Partizan na svom bazenu u Banjici pobijedio zagrebačku Mladost sa 10:8 (2:1, 2:2, 3:3, 3:2).

Partizan je stalno bio u vodstvu sa gol ili dva prednosti, a na početku posljednje četvrtine vodio je sa 8:6. Mladost je golovima Milakovića i Dašića 2 minute i 20 sekundi prije kraja došla do izjednačenja (8:8). No, već u sljedećem napadu Partizan je iskoristio igrača više, zabio je Stojanović, a Dušan Mandić je nekoliko sekundi prije kraja postavio konačnih 10:8 za Partizan.

Kod Mladosti Ivan Milaković zabio je 3, a Luka Bukić 2 gola, dok su Luka Lončar, Marin Dašić i Ante Vukičević postigli po jedan pogodak. U momčadi Partizana najefikasniji je bio Ognjen Stojanović sa 3 pogotka. Gavril Subotić i Nikola Jakšić zabili su po dva, a Lucas Gielen, Dušan Mandić i Marko Manojlović po jedan.

U skupini A regionalne vaterpolske lige vodi riječko Primorje EB sa maksimalna 33 boda, Radnički i Mladost imaju po 22 boda, a četvrti je Partizan sa 18 bodova.