NES(P)RETNI DOMAGOJ

[VIDEO] Vida u jednom tjednu igranjem rukom skrivio dva penala u dresu Bešiktaša. Protiv Galatasaraya ga je spasio golman Destanoglu

25.10.2021 u 22:55

U derbiju i zadnjoj utakmici desetog kola turskog prvenstva Bešiktaš je na svom terenu svladao Galatasaray sa 2:1

Poveo je Galatasaray u 35. minuti pogotkom Alexandrua Cicaidaua, ali četiri minute kasnije Cyle Larin zabija svoj prvi gol za izjednačenje.

Larin je bio strijelac i drugog pogotka za Bešiktaš u 64. minuti kojim je donio pobjedu domaćoj momčadi. Hrvatski nogometni reprezentativac Domagoj Vida odigrao je cijeli susret za pobjedničku momčad, a u 79. minuti je zbog igranja rukom skrivio penal kojeg Mostafa Mohamed nije iskoritio.

Prilično loš udarac golman Bešiktaša Destanoglu je obranio i tako spasio Vidu, a sebe promovirao u junaka utakmice. Golove s utakmice i Vidino igranje rukom pogledajte OVDJE.

Vida je i prije nekoliko dana skrivio penal, u domaćem porazu Bešiktaša od Sportinga u Ligi prvaka 4:1. I tada je igrao rukom u šesnaesteru.

• +5
Bešiktaš - Sporting, 3. kolo Lige prvaka, 2021/22. Izvor: EPA / Autor: Sedat Suna

Bešiktaš je u turskom prvenstvu treći na ljestvici s 20 boodva, dok je Galatasaray osmi sa 17. Prvi je Trabzonospor s 24 boda.