NAPOKON SU POBIJEDILI

05.03.2017 u 21:09

U 26. kolu španjolskog prvenstva Las Palmas kod kuće protiv Osasune slavio 5:2, a hrvatski napadač Marko Livaja zaslužan je za dva gola...

Las Palmas je poveo golom Jesea u 7. minuti, a onda je uslijedio preokret. Kenan Kodro, sin poznatog reprezentativca BiH Mehe Kodra, zabija dva gola (31, 37) za Osasunu.

Atraktivan nogomet vidjeli smo i u nastavku, a Marko Livaja u 55. minuti glavom zabija za 2:2. Livaja si može pripisati zasluge i za treći gol Las Palmasa. Naime, u 70. minuti dao je povratnu loptu u protivnički peterac, a stoper Osasune Unai Garcia se okliznuo i nehotice je pogodio vlastitu mrežu.

U 73. minuti Livaju je zamijenio povremeni hrvatski reprezentativac Alen Halilović. On je tri minute kasnije iz slobodnog udarca dodao Roqueu Mesi, koji je pogodio za 4:2. Svojim drugim golom na utakmici Jese je u 87. minuti zabio za konačnih 5:2.

Las Palmas je tako napokon slavio, prije ovoga je imao tri poraza te iznenađujući gostujući remi s Real Madridom...