POMRAČENJE UMA

[VIDEO/FOTO] Derbi Atletica i Barcelone u sjeni hrvačkog incidenta; bilo je tu svega pa i čupanja za kosu, udaranja glavom...

09.01.2023 u 10:54

Nogometaši Barcelone postigli su jedan pogodak što je bilo dovoljno za minimalnu pobjedu 1:0 na gostovanju kod Atletico Madrida u derbiju 16. kola španjolskog prvenstva, a susret je obilježio i hrvački incident

Incident je počeo u drugoj minuti sudačke nadoknade kada su se za loptu borili Stefan Savić i Ferran Torres, ali njih dvojica su svoj obračun nastavili i nakon što je lopta izbijena.

Naime, napadač Barcelone povukao je suparničkog braniča na tlo i borio se s njim oko pet sekundi. Bilo je tu čupanja za kosu, guranja i udaraca glavom, a bizarnu situaciju koje se ne bi posramili ni u hrvačkom svijetu možete vidjeti OVDJE.

Na kraju su obojica ustali i odgurnuli jedan drugoga, a zatim su dobili izravne crvene kartone.

• +3
Hrvanje između igrača Atletica i Barcelone, Stefan Savić i Ferran Torres Izvor: Profimedia / Autor: Pablo Garcia / Zuma Press / Profimedia

Inače, Ousmane Dembele je u 22. minuti donio tri boda Barceloni, ali veliki dio posla kod tog pogotka obavio je Pedri koji se sjurio prema kaznenom prostoru kroz nekolicinu suparničkih igrača, proslijedio loptu prema Gaviju koji se dobro zagradio i dodao loptu francuskom napadaču, a ovaj preciznim udarcem pogodio donji desni kut Atleticovih vrata.