Velika pobjeda Vatrenih usred Kopenhagena. Hrvatska je odigrala loše prvo poluvrijeme, Danska je dominirala i stvarala prilike. U nastavku nakon ulaska Modrića i Kovačića Dalićeva momčad je igrala puno bolje i zasluženo su poveli golom Pašalića u 69. minuti. Domaćini su pritiskali krajem utakmice ali Hrvatska je sačuvala prednost i upisala bitna tri boda u Ligi nacija

DANSKA: Schmeichel - Wass, Andersen, Christensen, Maehle - Hojbjerg, Eriksen, Delaney - Damsgaard - Skov Olsen, Cornelius

HRVATSKA: Livaković - Vrsaljko, Erlić, Šutalo, Juranović - Brozović, Jakić - Ivanušec, Pašalić, Oršić - Kramarić

• +36
Danska - Hrvatska (3. kolo Lige nacija) Izvor: EPA / Autor: Liselotte Sabroe
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još pet minuta sudačke nadoknade

• 87’

Danska je zabila za vodstvo, ali sudac je označio zaleđe i pogodak je poništen

• 85’

Budimir je napravio prekšaj u napadu i zaradio je žuti karton

• 82’

Još jedna dobra prilika za Dansku! Braithwaite se sjurio i pucao s ruba šesnaesterca i lopta je prohujala pored stative

• 81’

Ovo je moglo bit opasno, Braithwaite je pucao ali obrana je blokirala udarac

• 76’

Dalić radi još jednu zamjenu, Budimir je ušao umjesto Kramarić

• 75’

Stanišić je zaradio žuti karton

• 69’

GOOOOOOL!! Hrvatska je povela, Pašalić se nakon ubačaja najbolje snašao u gužvi i zabio je za veliko vodstvo Vatrenih

• 68’

Hrvatska sve opasnija! Stanišić je nakon ubačaja pucao iz dobre pozicije u šesnaestercu, ali obrana je blokirala udarac i bit će korner za Vatrene