POGLEDAJTE GOLOVE

Velika pobjeda Dinama; Bad Blue Boysi uživali u 'razmontiravanju' Torcide

23.03.2024 u 20:41

U prvoj četvrtfinalnoj utakmici doigravanja za naslov pobjednika SuperSport Hrvatske malonogometne lige, Dinamo je pred dvije tisuće Boysa deklasirao Torcidu sa 6:1

Dinamo je sjajno otvorio utakmicu. Već u drugoj minuti Čekol je prekrasnim potezom, lobom preko golmana, doveo domaćine u prednost.

Dvije minute kasnije već je bilo 2:0. Zabio je Luka Perić. U osmoj minuti Tiho Novak je povećao prednost na 3:0.

Luka Tešija vratio je nadu gostima golom u 12. minuti.

Ipak, to je bilo sve od Torcide, a dinamo je s još tri gola (dva Čekola i jednog Perića), došao do velike pobjede 6:1.

Naravno, daleko je to od rješenja ove četvrtfinalne serije, jer Torcida je u Splitu pobjeđivala aktualnog prvaka.

• +12
Futsal Dinamo - Torcida 6:1 (prva utakmica četvrtfinala) Izvor: Pixsell / Autor: Marko Lukunic/PIXSELL
Sažetak utakmice Futsal Dinamo - Torcida 6:1 Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel