Egipat je šokirao Vatrene već u 6. minuti preko Rabie, ali Hrvatska se brzo vratila u utakmicu prekrasnim golom Vlašića u 21. minuti. U drugom poluvremenu smo ubacili u brzinu više i preko Petkovića (57'), Kramarića (77') i Majera (86') smo riješili pitanje pobjednika. Domaćin je počasnim pogotkom Abdelmonema u 94. minuti zabio za konačnih 4:2

EGIPAT: Abou Gabal - Hany, Rabia, Abdelmonem, Hamdi - Fathi, Attia, Afsha - Marmoush, Mohamed, Trezeguet

HRVATSKA: Labrović - Stanišić, Vida, Pongračić, Gvardiol - Modrić, Brozović, Majer - Vlašić, Petković, Pjaca

• +35
Egipat - Hrvatska Izvor: Pixsell / Autor: Matija Habljak/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

GOOOOL1!! Abdelmonem je zabio za Egipat i za kočanih 4;2!

• 87’

GOOOOOL!! Nastavlja se dominacija Hrvatske! Majer je pucao s ruba šesanesterca i zabio je prekrasan gol za 4:1!

• 77’

GOOOOOL!! Novi gol za Hrvatsku protiv Egipta! Kramarić je ispratio ubačaj i glavom je zabio za 3:1!

• 74’

Mario Pašalić je potegnuo s ruba šesanesterca, ali nije bio precizan

• 67’

Dalić radi nove promjene, ulaze Andrej Kramarić i Mario Pašalić, a izlaze Bruno Petković i Nikola Vlašić

• 66’

Pašalić je opalio s 20-tak metara i lopta je otišla malo preko gola!

• 62’

Uff, ovo je mogao biti prekrasan gol! Trezeguet je pucao iskosa s distance i lopta je prohujala preko vratnice

• 60’

Marco Pašalić i Juranović ulaze, a izlaze Modrić i Gvardiol

• 57’

GOOOOOL!!! Hrvatska je povela protiv Egipta! Petković je nakon kornera ostao sam na drugoj stativi i glavom je zabio za 2:1!