PRIJATELJSKE UTAKMICE

Varaždin srušio Gerrarda i bajku o saudijskom nogometu, Fruk odmah zabio za Rijeku

16.07.2023 u 08:24

Nogometaši Varaždina pobijedili su s 2-1 Al Ettifaq, sastav iz Saudijske Arabije kojeg trenerski vodi legendarni Steven Gerrard, u prijateljskom ogledu.

Svi su pogoci u Varaždinu postignuti u drugom poluvremenu, a hrvatski prvoligaš je poveo u 54. minuti kada je strijelac bio Michele Šego. U 86. je izjednačio Vitinho, a pobjedu je Varaždinu osigurao Ante Vukušić u 89. minuti. Nekadašnji igrač Hajduka je ovog ljeta pojačao redove varaždinskog kluba.

Posljednju pripremnu utakmicu pred start nove sezone odigrala je i Rijeka koja je s 4-0 pobijedila novog slovenskog prvoligaša Rogašku. U prvom poluvremenu je strijelac bio Lindon Selahi, a potom je Rijeka od 62. do 75. minute postigla tri pogotka. Strijelci su bili Franjo Ivanović, Marco Pašalić i Toni Fruk.