žuti ispao iz kupa

Teški dani za Roberta Prosinečkog; zbog sramotnog domaćeg poraza od trećeligaša prijeti mu otkaz

25.11.2020 u 13:19

Turski nogometni prvoligaš Denizlispor, kojeg vodi hrvatski stručnjak Robert Prosinečki, iznenađujuće je na svom terenu izgubio 2:1 i ispao u 4. kolu turskog Kupa od trećeligaša Turgutluspora

Drugoplasirana momčad treće turske lige je povela u osmoj minuti golom Muhameda Beshira, izjednačio je Hadi Sacko u 53. minuti, a pobjedu gostima donio je Sinan Ozkara u 69. minuti.

Bio je to četvrti uzastopni poraz Denizlispora u svim natjecanjima pri čemu treći na domaćem terenu. Momčad Roberta Prosinečkog se trenutačno nalazi na 20. mjestu turskog prvenstva s pet bodova, tri više od posljednjeg Ankaragucua.

Stanje je za našeg trenera izuzetno loše, popularni Žuti svjestan je kako bi ovaj sramotni poraz mogao značiti - otkaz!

'Ovo je težak poraz za naš klub i nas...', kazao je nakon utakmice Prosinečki i dodao:

'Naravno, to će imati posljedice. S našim predsjednikom i menadžerima obavit ćemo potrebne razgovore. Nakon toga ćemo objaviti što smo odlučili.'

Pojedini turski mediji navode kako je Robert Prosinečki čelnicima kluba ponudio svoju ostavku, no konačna odluka se još čeka...