Inter je furiozno krenuo u utakmicu i poveli su 2:0 golovima Džeke (8') i Mkhitaryana (11'). U nastavku je Milan pokazao malo više inicijative, ali rezultat je ostao 2:0

AC MILAN: Maignan - Hernandez, Tomori, Kjaer, Calabria - Bennacer, Tonali, Krunić - Brahim Diaz, Giroud, Saelemaekers

INTER: Onana - Bastoni, Acerbi, Darmian - Dimarco, Mhitarjan, Calhanoglu, Barella, Dumfries - Džeko, Martinez

• 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 4 minuta sudačke nadoknade

• 85’

Hernandez je iz slobodnog udarca pucao po golu, ali nije bio precizan i lopta je otišla preko gola

• 78’

Galgiardini je zamijenio Calhanoglua, a Correa mijenja Martineza

• 71’

Ulazak Romelua Lukakua umjesto Džeke, a De Vrij će zamijeniti Dimarca

• 70’

Tomori je dobio žuti karton

• 69’

Acerbi je pucao iz velike udaljenosti, ali to je bio lagan posao za Maignana

• 64’

Velika šansa za Milan! Tonali je odlično je pucao s ruba šesnaesterca, ali stativa je spasila Inter

• 59’

Mijenja Milan, izlaze Kjaer i Saelemaekers, a ulaze Thiaw i Origi

• 54’

Kakva prilika za Inter! Džeko je izašao sam pred golmana, ali Maignan je odlično reagirao