MAJSTORSKI GOL

Tako to radi urugvajski nogometni velikan!

15.07.2013 u 08:02

Nogometaši Internacionala u odličnoj formi igraju u prvom dijelu brazilske Serie A, pa je tako taj klub u noći sa subote na nedjelju na koljena, i to u gostima, bacio aktualnog prvaka...

Pobijedio je Internacional s 3-2 Fluminense, a heroj ogleda je bio 34-godišnji urugvajski nogometaš Diego Forlan, koji je postigao dva pogotka i sa njih pet je prvi strijelac prvenstva u ovom trenutku.

I ne samo to, Forlan je asistirao za onaj preostali treći. U 20. minuti je dodao dvije godine mlađem Andreu D'Alessandru koji je postigao prvi pogodak na ogledu. U 34. je Forlan povećao na 2-0, da bi već u idućem napadu Carlinhos smanjio na 2-1. No, do kraja poluvremena je pao još jedan pogodak, zabio ga je Forlan u 41. minuti za 3-1 i to iz kornera.

Brazilski reprezentativni napadač Fred je početkom drugog dijela, u 53. minuti, smanjio na 3-2 i do kraja utakmice se rezultat više nije mijenjao. Imao je domaćin mnogo prilika za izjednačenje, no i gosti su prijetili.

Brazilska Serie A, 7. kolo:

Fluminense - Internacional 2-3 (Carlinhos 35, Fred 53 / D'Alessandro 20, Forlan 34, 41)