Barcelona je prva povela u Parizu preko Raphinhe u 37. minuti. Ali u nastavi PSG je ekspresno u tri minute preokrenuo rezultat golovima Dembelea (48') i Vitinhe (51'). Španjolci se nisu predali i preko Raphinhe (62') i Christensena (77') su režirali spektakularni preokret za bitnu pobjedu (3:2)

PSG: Donnarumma - Marquinhos, Hernandez, Beraldo, Mendes - Lee, Vitinha, Ruiz - Asensio, Dembele, Mbappé

BARCELONA: Ter Stegen - Kounde, Araujo, Cubarsi, Cancelo - De Jong, Roberto, Gündoğan - Yamal, Lewandowski, Raphinha

• Atl. Madrid - Borussia Dortmund 2:1 (de Paul, 5', Lino, 32', Haller, 82')
  • +19
1/4 finale Lige prvaka, Atletico Madrid - Borussia Dortmund Izvor: EPA / Autor: JUANJO MARTIN
  • +14
1/4 finale Lige prvaka, PSG - Barcelona Izvor: EPA / Autor: YOAN VALAT

ATL. MADRID: Oblak - Molina, Gimenez, Witsel, Azpilicueta, Lino - Llorente, Koke, De Paul - Morata, Griezmann

BORUSSIA DORTMUND: Kobel - Ryerson, Hummels, Schlotterbeck, Maatsen - Sabitzer, Can, Nmecha - Sancho, Fullkrug, Adeyemi

• 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još najmanje 4 minute sudačke nadoknade

• 88’

Christensen je požutio

• 86’

Promjena i kod PSG-a, G.Ramos je ušao umjesto Ruiza

• 85’

Lopez je ušao umjesto Gundogana

• 81’

Cubarsi je dobio žuti karton

• 77’

GOOOOOL!! Barcelona je opet povela! Christensen se najbolje snašao u gužvi nakon kornera i zabio je za 3:2!

• 75’

Ovo je mogao biti gol! Dembele je dočeko pas i opalio je po golu, ali stativa je spasila Barcelonu

• 70’

Raphinha je pucao iz slobodnog udarca iz velike udaljenosti, ali to je bio lagan posao za Donnarummu