la liga

Spektakularna utakmica u Gironi, odluka je pala u sudačkoj nadoknadi

31.03.2024 u 19:03

U susretu 30. kola španjolskog nogometnog prvenstva Girona je pobijedila Real Betis sa 3-2, a pobjednički gol domaćin je zabio u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Girona je vodila 1-0 i 2-1, no Real Betis se oba puta vraćao. Međutim, kada je Christian Stuani zabio u drugoj minuti sudačke nadoknade više nije bilo vremena za novu promjenu rezultata.

Prva dva gola za Gironu zabio je Artem Dovbik (36-11m, 65), dok je dvostruki strijelac za goste bio Willian Jose (45+4, 76).

U prvom nedjeljom susretu Celta Vigo i Rayo Vallecano su odigrali bez golova.

Kasnije se sastaju Deportivo Alaves - Real Sociedad (18.30), te Real Madrid - Athletic Bilbao (21.00), dok će u ponedjeljak će igrati Villarreal - Atletico Madrid.

Na ljestvici vodi Real Madrid sa 72 boda, Barcelona je bila druga sa 67 bodova, dok je treća Girona sa 65 bodova.