Luda utakmice se odigrala u Španjolskoj. Dinamo je dobro ušao u utakmicu ali nakon prekršaja Livakovića, Rakitić je zabio iz kaznenog udarca. Pred kraj poluvremena Oršić je zabio za izjednačenje ali Martial i Ocampos su odmah odgovorili na drugoj strani, zabivši dva pogotka u minuti. U nastavku je Dinamo dobro igrao i Jurić je propustio odličnu šansu za pogodak. Modri su odigrali dobru utakmicu i ništa još nije izgubljeno

SEVILLA: Bono - Kounde, Diego Carlos, Rekik, Acuna - Gomez, Fernando, Rakitić - Ocampos, Martial, Munir

DINAMO: Livaković - Theophile, Šutalo, Franjić - Ristovski, Ademi, Gojak, Bočkaj - Oršić - Petković, Jurić

• 90’

Kraj utakmice

• 90’

Četiri minute sudačke nadoknade će se još igrati

• 85’

Smirio se ritam utakmice, Sevilla mirno privodi utakmicu kraju

• 77’

Dvostruka zamjena kod Dinama, Špikić i Moharrami su ušli umjesto Petkovića i Ristovskog

• 75’

Ristvoski je dobio žuti karton zbog prigovora

• 74’

Ocampos je dobro pucao izvan šesnaesterca i lopta je otišla malo preko gola

• 70’

Još jedna zamjena kod Dinama, Štefulj je ušao umjesto Bočkaja

• 68’

Odlična prilika za Sevillu! Ocampos se sjurio u šesnaesterac i dobro je pucao ali Livaković je još bolje reagirao i obranio udarac

• 62’

Ademi je pucao s ruba šesnaesterca, ali obrana je blokirala udarac i bit će korner za Dinamo