Rijeka je odlično krenula u utakmicu, ali nisu iskoristili svoje šanse i Dinamo je to kaznio golovima Sučića (28'), Baturine (42') i Bulata (82'). Fruk je u 92. minuti zabio počasni pogodak za konačnih 3:1!

RIJEKA: Zlomislić - Smolčić, Radeljić, Mitrović, Goda - Selahi - Pjaca, Hodža, Fruk, Pašalić - Obregon

DINAMO: Nevistić - Pierre-Gabriel, Ristovski, Theophile-Catherine, Ogiwara - Sučić, Mišić, Ademi - Baturina, Petković, Hoxha

Finale SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa, Rijeka - Dinamo 1:3 (Fruk, 92') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
Finale SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa, Rijeka - Dinamo 0:3 (Bulat, 82') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
Finale SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa, Rijeka - Dinamo 0:2 (Zicer Hoxhe, 72') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
Finale SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa, Rijeka - Dinamo 0:2 (Šansa Obregona, 54') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
Finale SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa, Rijeka - Dinamo 0:2 (Baturina, 42') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
Finale SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa, Rijeka - Dinamo 0:1 (Sučić, 28') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
Finale SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa, Rijeka - Dinamo 0:0 (Prilika Fruka, 3') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +63
Rijeka - Dinamo, SuperSport Hrvatski nogometni Kup, finale, 22.5.2024. Izvor: Cropix / Autor: Damir Skomrlj
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

GOOOOL!! Rijeka je smanjila prednost Dinama! Fruk je zabio prekrasan gol iz slobodnog udarca za 3:1!

• 90’

Igrat će se još najmanje 3 minute sudačke nadoknade

• 87’

Bulat je zaradio žuti karton

• 82’

GOOOOOL!! Novi gol za Dinamo! Petković je maestralnim dodavanjem uposlio Bulata koji je hladnokrvno pospremio loptu u mrežu za 3:0!

• 75’

Promjene kod Dinama, izlazi Baturina, a ulazi Bulat, a Perković mijenja Ogiwaru

• 72’

Nova velika šansa za Dinamo! Baturina je još jednom sjajno uposlio Hoxhu, ali Zlomislić fenomenalnom obranom spašava Rijeku

• 72’

Ivanović je ušao umjesto Selahija

• 68’

Radeljić i Petković su dobili žute kartone

• 63’

Šansa za Modre! Baturina je uposlio Hoxhu u petercu, ali Smolčić je u zadnji tren blokirao udarac