Hrvatska je dominirala od početka i to su okrunili golom Kramarića u 28. minuti. U nastavku je ritam igre pao, ali Vatreni su kontrolirali ritam igre. I kad smo mislili da je sve gotovo Wales je šokirao Poljud u 93. minuti golom Broadheada za konačnih 1:1

HRVATSKA: Livaković - Juranović, Šutalo, Gvardiol, Sosa - Modrić, Brozović, Kovačić - Kramarić, Livaja, Perišić

WALES: Ward - Williams, Mepham, Rodon, Roberts - Ampadu, Morrell - Wilson, Ramsey, D. James - Moore

• +69
Hrvatska - Wales, kvalifikacije za EP 2024. Izvor: Pixsell / Autor: Luka Stanzl/PIXSELL
  • +26
Navijači na Poljudu Izvor: Pixsell / Autor: Luka Stanzl/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

GOOOL!! Šok za Vatrene! Nakon ubačaja Broadhead se najbolje snašao u šesnaestercu i zabio je za 1:1

• 90’

Igrat će se još 3 minute sudačke nadoknade

• 87’

Hrvatska kontrolira ritam igru pomoću kratkih dodavanja i mirno privodi utakmicu kraju

• 83’

Nova šansa za Vatrene! Perišić je išao ubaciti loptu s krila, ali slučajno je pogodio prečku

• 76’

Nova zamjena kod Vatrenih, Pašalić i Vlašić su ušli umjesto Kovačića i Kramarića

• 70’

Bradshaw je ušao umjesto Moorea

• 67’

Ovo je moglo biti opasno! Nakon lijepe akcije Perišić je progirao Musu u šesnaestercu, koji je pucao po golu, ali obrana je to blokirala

• 64’

Ramsey, Wilson i James izašli su iz igre, ušli su Broadhead, Thomas i Burns

• 61’

Velika prilika za Wales! James je dočekao ubačaj na drugoj stativi i iz odlične pozicije je pucao malo pored gola