kvalifikacije za ligu prvaka

Rumunjski Cluj može biti zahvalan Uefi i nedavnoj promijeni pravila, jer da se to nije dogodilo dalje bi prošao Borac

13.07.2021 u 23:15

Nogometašnji Borca iz Banja Luke bili su na korak do senzacije, jer iako su u prvoj utakmici izgubili 3:1, na svom su stadionu zabili dva gola

A s ta dva gola, odnosno 2:0, koliko je bilo nakon 90 minuta igre, Borac bi prošao dalje, da Uefa nedavno nije ukinula pravilo prednosti gola u gostima.

Jer BiH prvak poražen je u Rumunjskoj 1:3.

No, s ovom promjenom pravila, taj pogodak u gostima Borcu nije donio puno koristi, jer u Banja Luci morali su se igrati produžeci, a u 118. minuti Chipciu zabio je gol za rumunjsku momčad, čime je Cluj smanjio zaostatak na 1:2.

S tim rezultatom, Cluj je i osigurano prolazak u drugo pretkolo kvalifikacija za Ligu prvaka.

Sve utakmice UEFA Lige prvaka, UEFA Europske lige i Hrvatski Telekom Prve lige možete gledati na MAXtv-u (Arenasport). Više informacija OVDJE.