Nakon slabog prvog poluvremena bez golova, u nastavku Rijeka je ubacila u brzinu više i to su okrunili u 50. minuti preko Galešića za konačnih 1:0

SLAVEN BELUPO: Sušak - Bosec, Pllana, Boras, Štefulj - Lepinjica, Agbekpornu - Murić, Mioč, Šakota - Štrkalj

RIJEKA: Labrović - Smolčić, Radeljić, Galešić, Goda - Selahi - Pašalić, Hodža, Fruk, Pjaca - Marić

27. kolo SuperSport HNL-a, Slaven Belupo - Rijeka 0:1 (Galešić, 50') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +3
27. kolo SuperSport HNL-a, Slaven Belupo - Rijeka Izvor: Pixsell / Autor: Damir Spehar/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još najmanje 5 minuta sudačke nadoknade

• 89’

Obregon je dobio žuti karton

• 82’

Kakva prilika za Rijeku! Obregon je pucao iz mat pozicije s pet metara, ali Sušak je fenomenalno reagirao i spasio je Slaven Belupo

• 73’

Uff, ovo je mogao biti prekrasan go! Lepinjica je silovito pucao s ruba šesnaesterca i lopta je prohujala preko gola