promašaj godine

Ovu priliku s dva metra trebao je pogoditi i zatvorenih očiju

27.12.2019 u 22:17

Ovog petka u Africi su igrane utakmice nogometne Lige prvaka, a s dvoboja marokanske Raja Casablance i alžirskog Kabyliea stiže snimka nevjerojatnog promašaja

Raja Casablanca na svom je stadionu dočekala suparnika iz Alžira i upisala je pobjedu 2:0.

Strijelci za domaćine bili su Malango i Rahimi, a pogotke su postigli u 51. i 54. minuti.

No, mogli su domaćini slaviti i uvjerljivije da je napadač iz Konga, strijelac prvog gola, Ben Malango, bio prisebniji i pogodio ono što je morao i žmirečki.

Naime, u 66. minuti jedan od suigrača sjajno ga je uposlio na dva metra od praznog gola, ali Malango nije uspio pravilno postaviti nogu i poslati loptu u mrežu. Umjesto nje u njoj je završio on, dok je lopta otišla u gol-aut.

Nakon tri kola Raja Casablanca na drugom je mjestu D skupine, dok je Kabylie na trećem mjestu. S time da u sljedećem kolu 10. siječnja opet igraju ova dva kluba, ali kod alžirskog predstavnika, koji bi se pobjedom bodovno izjednačio s Marokancima.

Božić i Novu godinu čitateljima tportala čestitaju Davor Gobac, Boris Vujčić, Sunčana Glavak, Renato Petek…