KrIZA VELIKANA

[FOTO] Nova pljuska Realu, nakon Moldavaca Modriću i društvu neočekivani poraz nanio i Espanyol

03.10.2021 u 18:51

Nogometaši Real Madrida poraženi su u osmom kolu Primere na gostovanju kod Espanyola (1-2).

Nakon šokantnog poraza u Ligi prvak na Bernabeu od Šerifa, Real je još jednom izgubio, ovoga puta od povratnika u elitno španjolsko elitno društvo Espanyola.

Senzacija se nazirala u 17. minuti kada je Raul de Thomas zabio za 1:0, da bi u 60. minuti bivši igrač Barcelone Aleix Vidal povećao na 2:0. Počasni gol za Kraljevski klub zabio je Benzema u 71. minuti.

Luka Modrić je igrao za Real do 62. minute.

• +9
Espanyol - Real Madrid, španjolska liga, 3.10.2021. Izvor: Profimedia / Autor: Jose Breton/NurPhoto / Shutterstock Editorial / Profimedia

Unatoč prvom prvenstvenom porazu Real je ostao vodeći s 17 bodova, koliko ima i prvak Atletico, koji je u subotu nadigrao Barcelonu s 2-0.

Prvi poraz Seville

Nogometaši Granade pobijedili su na svom terenu Sevillu s 1:0 u zadnjoj utakmici osmog kola španjolskog prvenstva.

Jedini pogodak postigao je Ruben Rocina u 25. minuti.Granada je ostvarila prvu pobjedu u Primeri i sa šest bodova zauzima 17. mjesto na tablici, dok je Sevilla doživjela prvi poraz u ligi i propustila priliku izjednačiti s vodećim, iako ima utakmicu manje.

Ivan Rakitić je igrao do 70. minute za goste.

Sevilla je na četvrtom mjestu na tablici sa 14 bodova, a vodeći Real Madrid, Atletico Madrid i Real Sociedad su na drugom i trećem mjestu, imaju po tri boda više.

Nakon utakmica osmog kola, jedina neporažena momčad Primere je Villarreal koji zauzima 11. mjesto na tablici s 11 bodova iz sedam utakmica.