DRAMA NA CAMP NOU

Novi kiks Barce u sjeni šokantnog prekida: Svi su zanijemili kada se Sergio Aguero požalio na disanje. Morao je napustiti igru!

31.10.2021 u 00:13

Nogometaši Barcelone odigrali su na svom terenu samo 1:1 protiv Alavesa, ali rezultat je ostao u drugom planu

Barcelona je povela u 49. minuti golom Memphisa Depaya, a izjednačio je Luis Rioha u 52. minuti. Depay je u završnici pogodio vratnicu, pa Barca nije slavila niti u trećem susretu zaredom u Primeri.

Napadač Barcelone Sergio Aguero je krajem prvog poluvremena morao napustiti teren zbog problema s disanjem, što je još jedna loša vijest za Blau Granu.

Trener Barcelone B Sergi Barhuan predvodio je večeras premijerno prvu momčad, budući da uprava traži novog trenera nakon smjene Ronalda Koemana. Ovim remijem Barcelona je prekinula niz od dva poraza i zauzima deveto mjesto na ljestvici sa 16 bodova, a Alaves je 16. na tablici s 10 bodova.

Ranije je Valencia na Mestalli svladala Villareal s 2:0 golovima Hugo Guillamóna (43) i Carlosa Solera (77pen).