ruska liga

Nikola Moro još jednom pokazao zašto je zaslužio poziv Zlatka Dalića; Nikola Vlašić slavio s CSKA-om, Dejanu Lovrenu remi kod Ufe

21.08.2021 u 19:30

Hrvatski nogometni reprezentativci Nikola Vlašić, Nikola Moro i Dejan Lovren, odigrali su po svih 90 minuta moskovske CSKA i Dinamo, odnosno Zenit iz Sankt Peterburga u susretima 5. kola ruskog prvenstva igranima u subotu.

CSKA je kao domaćin svladao Ahmat iz Groznog sa 2:0 (0:0) golovima Jakovleva (71) i Ejukea (75), dok je Zenit na gostovanju kod Ufe igrao 1:1 (1:0) iako je na poluvremenu bio u prednost. Strijelac za Zenit bio je Malcom (10), a poravnao je Agalarov (73).

U sastavu CSKA Kristijan Bistrović ostao je čitavu utakmicu na klupi, dok je Zoran Nižić odigrao čitav susret za Ahmat. Kod Ufe je do 87. minute igrao Filip Mrzljak.

Nikola Moro odigrao je čitav susret za Dinamo iz Moskve koji je kao gost sa 1:0 (1:0) svladao Ural iz Jaketerinburga, za kojega je čitavu utakmicu odigrao Danijel Miškić, golom Tjukavina.

Tom pobjedom Dinamo je postao novi vodeći na ljestvici sa 12 bodova, jednim više od drugog Zenita, a dva više uz utakmicu više od trećeg Rubina iz Kazana. Slijede Soči, CSKA i Lokomotiv sa po devet bodova.