KLJUČAN TRENUTAK

Nevjerojatna odluka sutkinje na utakmici u Srbiji

07.05.2014 u 11:05

Srpska sutkinja Daniela Marković pokazala je da nema baš dobar osjećaj za igru na utakmici prvenstva Srpske lige skupine Beograd između Sopota i BSK-a (2:1)

Kakva sudačka odluka! 'Djeliteljica pravde' uspjela je istodobno razljutiti gostujuće nogometaše i navijače, nasmijati domaće simpatizere, a pojedincima dati priliku za zlobne komentare.

Igrači BSK-a oduzeli su loptu suparniku, sjurili se prema golu i trenutak prije nego što su zatresli mrežu sutkinja je svirala kraj prvog poluvremena.

Bio je to ključan detalj susreta jer su gosti vodili 1:0 i s nepriznatim drugim pogotkom otišli bi na odmor s velikom prednošću, a ovako je domaćin u nastavku izveo preokret.

Ne treba ni spominjati kakvih neukusnih komentara ima ispod tekstova na srpskim portalima i YouTubeu…