svi su razočarani

Neslavno propao 'Posljednji ples' Lea Messija i Cristiana Ronalda

01.02.2024 u 21:42

Utakmica Inter Miamija protiv Al-Nassra u Rijadu, vjerojatno posljednja prilika za višestruke osvajače Zlatne lopte Lea Messija i Cristiana Ronalda da se sučele na terenu, odigrana je praktički bez obje zvijezde

Leo Messi zauzeo je svoje mjesto na klupi za zamjene u prijateljskoj utakmici te ušao tek u 83. minuti, dok je Cristiano Ronaldo propustio utakmicu zbog ozljede tetive.

Saudijci su bili puno bolja momčad i pobijedili čak 6-0. Trostruki strjelac bio je Brazilac Talisca, a prvi gol na utakmici Portugalcu Otaviju namijestio je Marcelo Brozović.

No, fantastičan je gol zabio Aymeric Laporte, s više od 70 metara je iznenadio protivničkog golmana koji je neoprezno napustio svoj gol...

Inače, Messi je započeo utakmicu protiv Neymarova Al-Hilala u ponedjeljak, zabivši iz penala u 54. minuti prije nego što je zamijenjen dvije minute prije vremena kada je Inter gubio 4-3. Argentinac je navodno osjetio nelagodu u tetivi koljena.

Al-Nassr je prošli tjedan otkazao turneju po Kini od dvije utakmice zbog Ronaldove ozljede.