Sociedad je hrabro krenuo u utakmicu, ali nije uspio realizirati svoje prilike i to je PSG kaznio golovima Mbappea (58') i Barcole (71') za konačnih 2:0. U Rimu je večeras Bayern upisao novi poraz, Immobile je realizirao penal u 69. minuti za veliko slavlje Sarrijeve momčadi

PSG: Donnarumma - Hakimi, Danilo, Marquinhos, Beraldo - Zaire-Emery, Ruiz, Vitinha - Dembele, Barcola - Mbappe

REAL SOCIEDAD: Remiro - Traore, Zubeldia, Le Normand, Galan - Merino, Zubimendi, Mendez - Kubo, Barrenetxea - Silva

Lazio - Bayern 1:0 (Immobile 11m, 69')

• 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još minimalno 4 minute sudačke nadoknade

• 82’

Zubamendi je pucao iz daljine, ali nije bio precizan

• 72’

GOOOOOL!! PSG je povećao vodstvo! Nakon dobre akcije Barcola se sjurio u šesnaesterac i majstorski je zabio za 2:0

• 69’

Mbappe je pucao s ruba šesnaesterca i lopta je otišla malo preko gola

• 64’

Prijeti PSG! Mbappe je pucao kao iz topa i greda je spasila goste

• 58’

GOOOOOL!! PSG je poveo protiv Sociedada! Nakon ubačaja iz kornera Marquinhos je prebacio loptu na drugu stativu gdje je naletio Mbappe i zabio za 1:0!