Arsenal je bio opasnija momčad većinu prvog poluvremena i to su kapitalizirali golom Martinellija u 45. minuti. U nastavku gosti su povećali prednost spektakularnim golom Jesusa (53'), ali Sevilla se nije predala i na asistenciju Rakitića, Gudelj je u 58. minuti zabio za konačnih 2:1

SEVILLA: Nyland, Acuna, Gudelj, Ramos, Navas, Rakitic, Soumare, Sow, Ocampos, En-Nesyri, Lukebakio

ARSENAL: Raya, Tomiyasu, Gabriel, Saliba, White, Rice, Jorginho, Odegaard, Martinelli, Jesus, Saka

• Galatasaray - Bayern 1:3 (Coman, 8', Icardi, 30', Kane 73', Musiala, 79')
  • Inter - RB Salzburg 2:1 (Sanchez, 19', Gloukh, 57', Calhanoglu, 64')
  • Benfica - Real Sociedad 0:1 (Mendez, 63')
  • Braga - Real Madrid 0:2 (Rodrygo, 16', Bellingham, 61', Djalo, 63')
  • Lens - PSV 1:1 (Bakayoko, 55', Wahi, 65')
  • Manchester United - FC Kopenhagen 1:0 (Maguire, 72')
  • Union Berlin - Napoli 0:1 (Raspadori, 65')
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 6 minuta sudačke nadoknade

• 81’

Dvostruka promjena kod Arsenala, Trossard i Nketiah su ušli umjesto Sake i Jesusa

• 79’

Sanhcez je ušao umjesto Navasa

• 76’

Lamela je dobio žuti karton zbog simuliranja

• 73’

Havertz je ušao umjesto Odegaarda

• 67’

M,Diaz i Jorgihno su zaradili žute kartone

• 66’

Sevilla sve opasnija! Ocampos je pokušao atraktivno škaricama izneaditi Rayu, ali pucao je preko gola

• 59’

GOOOOOL!! Sevilla je smanjila prednost Arsenala! Rakitić je ubačajem iz kornera našao Gudelja koji je glavom zakucao loptu u mrežu za 2:1!

• 53’

GOOOOOOL!! Arsenal je povećao prednost na početku drugog poluvremena! Jesus je pucao iz teške pozicije u šesnaestercu i zabio je senzacionalan gol u suprotne rašlje za 2:0!