Inter Milan je u šahovskoj partiji doma pobijedio žilavi Atletico Madrid preko Arnautovića u 79. minuti. U drugoj utakmici večeras, PSV i Borussia Dortmund su u Nizozemskoj odigrali bez pobjednika. Prvo su poveli gosti golom Malena (24'), ali de Jong je u 56. minuti realizirao kazneni udarac za konačnih 1:1

INTER MILAN: Sommer - Pavard, De Vrij, Bastoni - Darmian, Barella, Mhitarjan, Calhanoglu, Dimarco - Thuram, Martinez

ATLETICO MADRID: Oblak - Molina, Witsel, Gimenez, Hermoso, Lino - Llorente, Koke, De Paul, Saul - Griezmann

• PSV - Borussia Dortmund 1:1 (Malen, 24', de Jong 11m, 56')
  • +3
1/8 finala Lige prvaka, PSV - Borussia Dortmund (20.2.2024) Izvor: EPA / Autor: MAURICE VAN STEEN
1/8 finala Lige prvaka, Inter Milan - Atletico Madrid (20.2.2024) Izvor: EPA / Autor: MATTEO BAZZI
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još minimalno 5 minuta sudačke nadoknade

• 87’

Prijete gosti! Morata je pucao glavom iz obećavajuće pozicije i lopta je otišla malo pored gola

• 79’

GOOOOL!! Inter je poveo protiv Atletica pred kraj utakmice! Nakon dobrog napada domaćina Oblak je obranio udarac i Arnautović je naletio na odbijenu loptu i zabio je za 1:0

• 77’

Martinez je opet bio najviši u skoku, ali Oblak je siguran

• 69’

Dvostruka promjena kod Intera, C. Augusto i Dumfries su ušli umjesto Di Marca i Darmiana

• 63’

Jao kakva prilika za Inter! Nakon duplog pasa s Martinezom, Arnautović je izašao sam pred golmana i pucao je preko gola

• 62’

Atletico se probudio u nastavku, ali još uvijek nema golova

• 56’

Opasna situacija pred golom Intera! Nakon dobre akcije Lino se sjurio u šesnaesterac, ali pucao je pored gola