NIŠTA NEOČEKIVANO

Nakon još jednog debakla Manchester United 'nogirao' trenera Ole Gunnara Solskjaera; stigla je i službena potvrda iz kluba

21.11.2021 u 09:26

Ole Gunnar Solskjaer više nije trener Manchester Uniteda, prvo su to objavili engleski mediji da bi nešto kasnije stigla potvrda kluba s Old Trafforda

Norvežaninu je presudio subotnji prvenstveni poraz kod Watforda 4:1. Iako je De Gea obranio čak dva pokušaja Sarra s bijele točke kod rezultata 0;0, Watford je do poluvremena poveo sa 2:0 pogocima Kinga (28) i upravo Sarra (44). Početkom nastavka nadu Unitedu vratio je Van de Beek (50), ali nakon što je Maguire u 69. minuti isključen gosti više nisu mogli do preokreta. Štoviše, u sudačkoj nadoknadi su Koao Pedro (90+2) i Dennis (90+5) povisili na konačnih 4:1.

Bila je to 'kap koja je prelila čašu' neuvjerljivih 'Crvenih vragova' koji su ove sezone već upisali nekoliko bolnih poraza te se klub nalazi na sedmom mjestu Premiershipa sa 17 bodova (po pet pobjeda i poraza te dva remija).

Ono što je još problematičnije je igra Manchestera, jer Solskjaer nije donio nikakav napredak bez obzira na dolaske Cristiana Ronalda, Jadona Sancha i Raphaela Varanea…

United je objavio da će ulogu trenera u sljedećim utakmicama preuzeti Michael Carrick, a klub će u tom vremenu tražiti privremenog trenera koji bi ga vodio do kraja sezone.

Kao mogući kasniji nasljednik na klupi spominje se francuski stručnjak Zinedine Zidane.