PAOK je od prve minute pokazao inicijativu i svoju dobru igru su okrunili golovima Babe (27'),Koulierakisa (33') i Thomasa (42'). Modri su u nastavku preko Hoxhe (49') dobili nadu koji su domaćini brzo ugasili golovima Koulierakisa (73') i Živkovića (88') za konačnih 5:1

PAOK: Kotarski - Otto, Kedziora, Koulierakis, Baba - Ozdojev, Meite - A. Živković, Konstantelias, Taison - Thomas

DINAMO: Nevistić - Ristovski, Bernauer, Theophile, Perković - Mišić, Sučić - Špikić, Baturina, Hoxha - Petković

• +61
PAOK - Dinamo, Konferencijska liga, 2023/24. Izvor: EPA / Autor: PAVLOS MAKRIDIS / MEGA PRESS/Pix
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 6 minute sudačke nadoknade

• 89’

GOOOOOL!! Živković je zabio iz penala i PAOK vodi 5:1!

• 87’

Penal za PAOK! Mišić je napravio napravio prekršaj u šesnaestercu i sudac je pokazao na najstrožu kaznu

• 85’

Prijeti Dinamo! Mišić je pucao s 20-tak metara, ali Kotarski je dobro reagirao

• 80’

Kulenović je zabio gol, ali nakon provjere VAR-a je poništen!

• 74’

Kaneko je ušao umjesto Špikića

• 73’

GOOOOOL!! PAOK je zabio novi gol! Koulierakis je najbolje snašao u petercu nakon kornera i spretno je prsima zabio za 4:1! S ovim rezultatom Dinamo ispada

• 67’

Promjena kod PAOK-a, Despodov je ušao umjesto Taisona

• 64’

Uff, ovo je mogao biti prekraan gol! Sučić je odlično pucao iz šesnaesterca, ali Kotarski je fenomenalnom obranom spasio PAOK