Mladi Vatreni su odlično krenuli u utakmicu i svoju dobru igru su okrunili autogolom Izquierdoa (2') i golom Ljubičića (8'). U drugom poluvremenu je Bukvić u 86. minuti zabio za 3:0 i uvjerljivu pobjedu Hrvatske

ANDORA U21: Rabelo - Montenegro, Borra, Acosta, Olivera - Boutarfas, Izquierdo, Babot, Rodrigo - Balastegui, Rosas

HRVATSKA U21: Čavlina - Prpić, Grozdanić, Perković - Valinčić, Hodža, Sigur, Bukvić - Ljubičić, Matanović, Biuk

Kvalifikacije za Europsko prvenstvo U21, Andora U21 - Hrvatska U21 0:3 (Bukvić, 86') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
Kvalifikacije za Europsko prvenstvo U21, Andora U21 - Hrvatska U21 0:2 (Ljubičić, 8') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
Kvalifikacije za Europsko prvenstvo U21, Andora U21 - Hrvatska U21 0:1 (Izquierdo AG, 2') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90’

Kraj utakmice

• 86’

GOOOOOL!! Hrvatska je zabila i treći pogodak! Belcar je proigrao Bukvića koji je zabio za 3:0