Spektakularna utakmica je iza nas! Prvo je PSG poveo preko Škriniara u 9. minuti, ali Milan je ekspresno odgovorio prekrasnim golom Leaoa u 12. minuti. Na početku drugog poluvremena Giroud je (50') je zabio majstorski gol za konačnih 2:1 i delijir na San Siru

AC MILAN: Maignan - Calabria, Thiaw, Tomori, T. Hernandez - Loftus-Cheek, Musah, Reijnders - Pulisic, Giroud, Leao

PSG: Donnarumma - Hakimi, Marquinhos, Škriniar, L. Hernandez - Zaire-Emery, Ugarte, Vitinha- Dembele, Kolo Muani, Mbappe

• Borussia Dortmund - Newcastle 2:0 (Fullkrug, 26', Brandt, 79')
  • Shaktar - Barcelona 1:0 (Sikan, 40')
  • Atletico Madrid - Celtic 6:0 (Griezmann, 6', 60', Morata, 45', 76', Lino, 66', Niguez, 85')
  • Crvena Zvezda - RB Leipzig 1:2 (Simons, 8', Openda, 77', Kanga, 81')
  • Lazio - Feyenord 1:0 (Immobile, 45')
  • Manchester City - Young Boys 3:0 (Haaland 11m, 22', 52', Foden, 45')
  • Porto - Antwerp 2:0 (Evanilson 11m, 31', Pepe, 91')
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Promjena kod Milana, Florenzi je ušao umjesto Pulišića

• 90’

Igrat će se još minimalno 7 minuta sudačke nadoknade

• 89’

Barcola je ušao umjesto Škriniara

• 89’

PSG skoro izjednačio! Lee Kang-In je pucao iz šesnaesterca i stativa je spasila Milan

• 86’

Okafor odmah prijeti! Lijepo se oslobodio na udarac s ruba šesnaesterca, ali Donnarumma još jednom odlično reagira

• 85’

Zamjena kod Milana, Leao je izašao i ušao je Okafor

• 80’

Škriniar je zaradio žuti karton

• 74’

PSG dominira posjedom i plete mrežu oko šesnaesterca Milana, ali domaćin se organizirano brani