psg uvjerljiv

Mbappe prevario suca i zaradio isključenje bivšeg Kranjčarovog suigrača, a onda dotukao Metz

08.09.2017 u 22:35

U drugoj utakmici petog kola francuske prve lige, PSG je u gostima svladao Metz 5:1, a osim tri boda gosti su mogli proslaviti i odličnu igri najnovijeg pojačanja - Kyliana Mbappea

Kamerunac Benoit Assou-Ekotto jedan je od glavnih krivaca za težak poraz Metza u dvoboju protiv favoriziranog PSG-a, koji je u petak predstavio i drugo najskuplje pojačanje - Kyliana Mbappea.

Naime, sve do 56. minute, dok su snage na terenu bile brojčano (i rezultatski 1:1) izjednačene, Metz je odolijevao napadima PSG-a.

No, onda je bivši suigrač naših Modrića, Ćorluke, Pletikose iz Tottenhama, ali i Kranjčara, također iz redova 'spursa' ali potom i Queens Park Rangersa, uklizao Mbappeu i zaradio direktni crveni karton. Doduše, dojam je da je sudac Sebastien Desiage bio prestrog.

Naravno, s brojčanim minusom, Metz se nije uspio oduprijeti gostima, a samo tri minute kasnije upravo je Mbappe prekrasnim dodavanjem dodao do Neymara, ali se lopta odbila na nogu Mbappea koji preciznim udarcem dovodi svoju momčad u vodstvo 2:1.

Do kraja utakmice Emeryjevi igrač, 220 milijuna eura procijenjeni Neymar (69'), Cavani (75') i Lucas (87') postavili su konačnih 5:1.