POGLEDAJTE GOLOVE

Mandžo sjajno zabio Laziju; Juve osvojio Superkup!

08.08.2015 u 15:42

Mario Mandžukić osvojio je talijanski Superkup, svoj prvi trofej s Juventusom. 'Stara dama' je u utakmici igranoj u kineskom Šangaju svladala Lazio s 2:0, a prvi gol zabio je hrvatski reprezentativac

Najtrofejniji klub s Apeninskog poluotoka je sedmi put u povijesti uzeo naslov pobjednika domaćeg Superkupa koji se igrao na azijskom tlu. To je bilo peti put u zadnjih sedam izdanja da je najmnogoljudniji kontinent bio domaćin ove utakmice.

Mreže su mirovale sve do 69. minute, a onda se ukazao Mandžukić. Nakon ubačaja Sturara s desne strane, nadskočio je svojeg čuvara i pogodio glavom. Prvi gol u službenom susretu Super Marija i odmah ključan u borbi za prvi trofej sezone.

Samo četiri minute kasnije sve je riješeno, jer se poslije asistencije Pogbe u strijelce upisao Dybala za konačnoh 2:0. I kod drugog pogotka veliki doprinos je dao Mandžukić.

Hrvatski reprezentativac je igrao do 80. minute kada ga je zamijenio Llorente.