provokacija ili?

Luka Modrić je usred utakmice dobio iznenađujući poziv; evo kako je reagirao

06.02.2024 u 11:31

Real Madrid i Atletico Madrid u nedjelju su u derbiju na Santiago Bernabeu odigrao derbi bez pobjednika, završilo je 1:1. No, jedna je scena iz 76. minute nasmijala sve, a u glavnim su ulogama bili trener Atletica Diego Simeone i kapetan 'vatrenih' Luka Modrić

Igrala se 76. minuta velikog madridskog derbija između Reala i Atletica. 'Kraljevi' su u tom trenutku vodili 1:0, a Carlo Ancelotti je u igru odlučio ubaciti Luku Modrića.

Kapetan 'vatrenih' se u tom trenutku spremao za ulazak, uz četvrtog je suca popravljao opremu, a onda je kroz buku navijača začuo dozivanje.

'Luka! Luka! Luka!', dozivao je našeg kapetana nitko drugi nego trener Atletica Diego Simeone! Modrić je popravljao opremu i nije se odmah odazvao, ali legendarni argentinski strateg je bio uporan:

'Luka! Luka!', nastavio je dozivati Simeone.

I čim je Modrić shvatio tko ga doziva, stigla je i neočekivana ponuda. Usred utakmice, najvećeg madridskog derbija!

'Luka, dođi igrati za nas! Tu ćeš sigurno igrati', dobacio je Simeone našem Luki Modriću.

Iznenađeni se Modrić u tom trenutku iskreno nasmijao, a Simeone mu je uzvratio osmijehom.

Inače, derbi je završio bez pobjednika, 1:1, a gol za izjednačenje Atletica zabio je Marcos Llorente u 93. minuti.