LIGUE 1

Lovren i Ćaleta-Car propustili još jedno loše izdanje Lyona, prikovanog na dnu

05.11.2023 u 18:01

U susretu 11. kola francuskog nogometnog prvenstva Reims je na gostovanju pobijedio Nantes 1:0, dok je Le Havre kao gost porazio Toulouse sa 2:1.

Reims je do pobjede, kojom je skočio na četvrto mjesto, stigao golom Junyja Ita u 75. minuti.

Gostujuće bodove osvojio je Le Havre porazivši Toulouse sa 2:1. Domaćin je poveo u 49. minuti golom Thijsa Dallinge u 49. minuti, a gosti su okrenuli rezultat golovima Mohameda Baya (78, 90+1).

Strasbourg i Clermont su odigrali 0:0.

U ranije odigranoj utakmici Lyon i Metz su remizirali 1:1. Bio je to četvrti remi Lyona ove sezone uz šest poraza i jednu odgođenu utakmicu i još uvijek se nalazi na začelju Le Championnata.

Metz je poveo u 77. minuti golom Abliea Jallowa, a izjednačio je Skelly Alvero u 84. minuti. Hrvatski nogometaši Dejan Lovren i Duje Ćaleta-Car nisu nastupili za Lyon.