NIKO OŽIVIO KARIJERU

Kranjčar odlično započeo novu nogometnu avanturu!

13.04.2016 u 12:58

Niko Kranjčar u dresu New York Cosmosa protiv Jacksonvillea upisao je svoju prvu asistenciju i priznaje da je impresioniran kvalitetom momčadi u kojoj je konačno oživio svoju karijeru....

Dugo je 31-godišnji hrvatski veznjak tražio novi klub nakon odlaska iz Kijeva i konačno ga je pronašao. Niko Kranjčar zabilježio je dva nastupa za New York Cosmos u posljednjih tjedan dana u utakmicama NASL-a, a ovog ponedjeljka po prvi je put započeo od prve minute.

Cosmos je pobijedio 2-0 protiv Jacksonvillea, a Kranjčar je upisao asistenciju pri drugom golu Moffata u 55. minuti. Nakon susreta odao je priznanje svojim suigračima.

'Moram reći da imamo zbilja talentiranu momčad. Ne samo 11 igrača na terenu, nego dvadesetak igrača kojima raspolažemo. Jasno se vidi talent među njima,' izjavio je Niko Kranjčar pa se osvrnuo na utakmicu:

'U prvom poluvremenu stvarali smo poluprilike, a Jairo Arrieta uspio je zabiti. U drugom smo bolje startali i bolje distribuirali lopte. Zabili smo drugi gol, no nažalost nismo uspjeli i treći kojim bismo sve riješili. No, bili smo bolja momčad.'

New York Cosmos nakon dvije pobjede nalazi se na vrhu NASL-a, drugog po snazi američkog nogometnog prvenstva. Kranjčar koji je još definitivno premlad da bi se umirovio dobio je tako priliku ponovo se boriti za jednu titulu, ovaj put sa značajnijom minutažom u odnosu na onu koju je dobivao prethodnih godina...